Кошик 0
Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Ціни на сайті орієнтовні! Наразі продовжуємо працювати здебільшого на забезпечення якісними послугами ЗСУ, волонтерів та благодійників:
Наша адреса: Київ, вул. Ореста Левицького (Курчатова) 8Б
Київ, вул. Ореста Левицького (Курчатова) 8Б
Пн-Пт: з 9 до 18
Сб: з 12 до 18
Нд - вихідний

Ремонт телефонів ZTE

Наш сервісний центр пропонує послуги з ремонту телефонів ZTE, незалежно від моделі та проблеми, з якою ви стикаєтесь. Наші кваліфіковані техніки зможуть швидко та професійно вирішити будь-яку проблему з вашим смартфоном ZTE.

Ми забезпечуємо високоякісний ремонт усіх пристроїв ZTE, зокрема заміну екрану, ремонт камери, заміну батареї, ремонт зарядного пристрою та інших частин телефону. Ми використовуємо лише якісні запчастини, щоб гарантувати тривалу роботу вашого телефону після ремонту.

Наші техніки забезпечують швидкий та ефективний ремонт, зокрема заміну запчастин на місці, щоб ви могли знову використовувати свій телефон ZTE як новий. Ми також надаємо гарантію на всі види ремонту, щоб ви могли бути впевнені у якості наших послуг.

Якщо у вас виникла будь-яка проблема з вашим телефоном ZTE, звертайтеся до нашого сервісного центру, і ми з радістю допоможемо вам вирішити цю проблему та повернути ваш телефон до повноцінної роботи. Наші ціни на ремонт дуже конкурентоспроможні, а терміни виконання робіт - оптимальні для вас.

Доставка по Києву
працює доставка по Києву 1000 грн
Доставка по Києву
Ремонт поштою
Ми приймаємо техніку в ремонт новоюпоштою
Ремонт поштою