Кошик 0
Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Ціни на сайті орієнтовні! Наразі продовжуємо працювати здебільшого на забезпечення якісними послугами ЗСУ, волонтерів та благодійників:
Наша адреса: Київ, вул. Ореста Левицького (Курчатова) 8Б
Київ, вул. Ореста Левицького (Курчатова) 8Б
Пн-Пт: з 9 до 18
Сб: з 12 до 18
Нд - вихідний

Ремонт Macbook

Ремонт ноутбуків MacBook

Далеко не всі майстерні працюють з гаджетами Apple. Для цього потрібна висока кваліфікація і спеціалізоване обладнання. У TGC service point все це є, наш сервісний центр виконує ремонт ноутбуків MacBook серій Pro і Air.

Макбук є для багатьох власників мобільних помічником, який стійко реагує на перевезення в транспорті, температурні перепади, удари. Техніка стає настільки звичною, повсякденному і безвідмовної, що ми забуваємо про акуратність при поводженні з нею.

Надійні ноутбуки Apple в приймаються в нашій майстерні, як правило, з механічними пошкодженнями або наслідками проникнення вологи, а також з дефектами, що з'явилися в результаті необережного поводження.

Ми виконуємо діагностику та якісний ремонт ноутбуків Macbook в Києві. Надаємо післягарантійну підтримку користувачам!

Часто запитують про Macbook

Залили MacBook. Що робити?

1. Не панікувати
Не можна втрачати час, все можна виправити. Якщо залили не сильно і рідина не потрапила на плату, то серйозних наслідків може не бути зовсім. Якщо рідина потрапила на плату, то 90% залитих апаратів вдало ремонтується, якщо відразу звернутися в грамотний сервіс.

2. Від'єднати адаптер харчування (якщо він був підключений)
3. Вимкнути мак
Стандартне завершення роботи займає багато дорогоцінного часу, який не можна втрачати. Краще використовуйте примусове виключення - довге утримання кнопки харчування до відключення комп'ютера.

Є ще інший спосіб екстрено вимкнути MacBook - зробити скидання SMC. Натиснути клавіші shift + ctrl + alt + кнопка харчування. Мак миттєво вимикається.

Скидання smc і примусове виключення, можуть привести до втрати даних, які. Вирішувати вам, що важливіше в даній ситуації.

4. Протерти насухо залишки вологи з поверхні клавіатури, корпусу, екрану і тачпада
Заливають найчастіше через клавіатуру і тачпад, тому потрібно ретельно прибрати залишки рідини, які ще не встигли протекти в середину.

5. Покласти на клавіатуру серветку, закрити екран, перевернути мак, відкрутити нижню кришку, від'єднати акумулятор
З цим пунктом у багатьох виникнуть проблеми. Не у кожного виявиться під рукою потрібна викрутка. У свіжих моделях використовуються корпусні гвинти Pentalobe , це 5-ти кінцева зірочка. У старіших, тоненький хрестик. У деяких моделях потрібна додаткова викрутка для відключення АКБ.

Яку операційну систему MacOS можна встановити на мій Macbook?

На сайті Apple є сторінки, присвячені кожній версії MacOS. На цих сторінках є інформація про всі моделі комп'ютерів Apple, що підтримують дану версію.

Для самої останньої версії Mac OS - Mac OS 11 Big Sur список сумісних моделей знаходиться тут: https://support.apple.com/ru-ru/HT211238

Не включається Macbook?

Macbook не включається? Найчастіше причиною того що Макбук не включається є три причини. По-перше потрапляння вологи - необережно пролита напій на девайс приносить багато проблем і є причиною виходу з ладу багатьох компонентів в пристрої, що призводить до того що Макбук не включається.

Другий не менш рідкісною причиною є скачки напруги не тільки у вашій електромережі, а й в самому пристрої. Це може бути пов'язано зі статикою, несправним зарядним пристроєм або його пошкодженням.

Ще одна причина яку не можна виключати це програмні збої. Вони пов'язані з некоректною роботою додатків або самою операційною системою.

І найголовніше, якщо ваш Макбук не включається, що не питай ремонтувати його самостійно - це може привести більш серйозних поломок. Те цього в разі якщо ваш Macbook перестав включаться, то зверніться фахівцям.

Чим авторизований сервіс Macbook відрізняється від звичайного?

Авторизований сервісний центр орієнтований на ремонт техніки, яка знаходиться на гарантії. Якщо ваша поломка є гарантійним випадком, то сервіс виконає ремонт для вас безкоштовно, а послуга буде оплачена компанією Apple. Але авторизований центр має і слабкі сторони. Одним з найбільших недоліків такого сервісу є те, що він повністю спирається на політику Apple, яка не дозволяє виробляти деякі види ремонту, а наказує відразу здійснювати заміну деталі. Можна навести приклад з материнською платою, яка в разі будь-якої поломки буде замінена в авторизованому сервісі повністю. Компанія Apple не виробляє компонентних ремонтів і якщо ваша проблема не гарантійна, такий сервісний центр запропонує придбати нову материнську плату за повну вартість.

Наш сервісний центр не зобов'язаний дотримуватися таких суворих правил, і ми з задоволенням спробуємо повернути життя вашої материнської плати, за допомогою компонентного ремонту. Крім цього, ми не прив'язані до офіційних каналах постачання запчастин і не змусимо вас чекати кілька тижнів доставки тієї чи іншої деталі, якщо вона є на альтернативних складах в Україні.

Що таке AppleID?

Apple ID - обліковий запис, що включає в себе логін і пароль. Використовується для виконання різноманітних задач, наприклад, c її допомогою можна робити придбання в Apple Store або iTunes Store, здійснити необхідні дії в сервісі iCloud з усіх наявних гаджетів. За допомогою Apple ID можна зробити замовлення в магазинах Apple, звернутися до служби підтримай та інше.

Не включається Макбук - що робити

Техніка Apple відрізняється надійністю і відмінними технічними характеристиками. Але, в процесі експлуатації будь-який пристрій може вийти з ладу з різних причин. Ситуації, при яких не включається Макбук, фіксуються рідко, але повністю виключити поломки не вдається.

Якщо вам потрібен професійний ремонт вашого MacBook у Києві, то варто звернутися до компанії, яка надає якісні послуги з ремонту техніки Apple.

Наші досвідчені фахівці з радістю допоможуть вам у вирішенні будь-яких проблем з вашим MacBook. Ми пропонуємо широкий спектр послуг, включаючи заміну екрану, клавіатури, батареї та інших компонентів, а також ремонт плати, встановлення програмного забезпечення та діагностику системи.

Наша компанія використовує тільки оригінальні запчастини та має потрібні знання та інструменти для виконання будь-яких видів ремонту MacBook. Ми гарантуємо високу якість нашої роботи та швидкий час виконання.

Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що ваш MacBook буде у надійних руках. Ми розуміємо, як важлива для вас ваша техніка Apple, тому зробимо все можливе, щоб вона працювала на вас на повну потужність.

Зв'яжіться з нами зараз, і ми з радістю допоможемо вам з вашим MacBook. Наші контактні дані можна знайти на нашому сайті.

Основні причини, по яких не включається MacBook

Реанімація ноутбука можлива після якісної діагностики, яку неможливо виконати самостійно. Спеціалісти сервісного центру за допомогою спеціалізованого обладнання визначать проблему і варіанти її усунення.

Основними причинами поломки Макбук є:

 • запуск ноутбука і завантаження операційної системи неможливі через системної помилки;
 • ураження електричним струмом чи стрибок напруги в мережі вивели з ладу батарею, електронні компоненти пристрою;
 • збій в роботі пов'язаний з поломкою роз'єму живлення або зарядного пристрою MacBook;
 • механічні пошкодження, отримані при падінні комп'ютера, після сильного удару по корпусу, екрану;
 • несправність може бути пов'язана з попаданням рідини в корпус і на внутрішні елементи;
 • макбук може перестати працювати і завантажуватися, якщо всередині корпусу багато пилу, засмічені вентилятори, обладнання перегрівається.

У ситуаціях, коли не включається Макбук, самостійна реанімація пристрою не допускається. Забезпечити включення і завантаження техніки зможе тільки досвідчений фахівець, який досконало володіє технологією відновлення працездатності обладнання Apple.

Як усунути проблему з MacBook

Будь-який ремонт MacBook, виконаний самостійно, може стати причиною більш серйозних проблем. Тільки грамотний інженер здатний надати кваліфіковану допомогу, визначити дефект, вибрати правильне рішення для відновлення техніки.

Коли Макбук не запускається, усунути проблему за допомогою таких дій:

 • заміна роз'єму живлення, зарядного пристроїв або батареї;
 • скидання налаштувань контролера управління дозволяє усунути системні помилки;
 • при перегріванні ноутбука допомагає розбирання пристрою, очищення його від пилу, заміна що вийшли з ладу вентиляторів;
 • в деяких випадках допомагає оновлення програмного забезпечення;
 • при наявності всередині корпусу води або іншої рідини проводиться тестування електронних компонентів, змінюються вийшли з ладу вузли;
 • механічні пошкодження усуваються шляхом заміни монітора або корпусу.

Питання, що робити якщо Макбук перестав включатися, оперативно вирішується при зверненні в сервісний центр Apple MacBook в Києві. Наші інженери максимально точно визначать причину дефекту, усунуть поломку, нададуть гарантію на роботу і встановлені запчастини. Кожен клієнт може розраховувати на повну діагностику MacBook, за яку не доведеться платити. За підсумками перевірки стан ноутбука, власник отримує рекомендації щодо подальшого використання техніки і необхідності ремонту.

Сервісний центр спеціалізується на профілактиці і ремонті гаджетів від Apple, для інженерів компанії не існує непереборних дефектів обладнання. Для ремонту застосовуються тільки оригінальні комплектуючі, на роботи і запчастини дається гарантія. Звертайтеся до нас за будь-яких поломки MacBook, ми оперативно відновимо техніку і віддамо гаджет в бездоганному стані!

Консультацію з приводу ремонту Вашого Macbook Ви можете отримати за телефоном 0800330530

Доставка по Києву
працює доставка по Києву 1000 грн
Доставка по Києву
Ремонт поштою
Ми приймаємо техніку в ремонт новоюпоштою
Ремонт поштою