Кошик 0
Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Ціни на сайті орієнтовні! Наразі продовжуємо працювати здебільшого на забезпечення якісними послугами ЗСУ, волонтерів та благодійників:
Наша адреса: Київ, вул. Ореста Левицького (Курчатова) 8Б
Київ, вул. Ореста Левицького (Курчатова) 8Б
Пн-Пт: з 9 до 18
Сб: з 12 до 18
Нд - вихідний

Про нас

Сервійсний центр TGC займається ремонтом різноманітної техніки, включаючи електросамокати, зарядні станції, ноутбуки, телефони, PowerBank, автомобільні інвертори, планшети, відеокарти, моноблоки, телевізори, ігрові приставки, геймпади, комп'ютери, системи безпеки Ajax Systems, роботів пилососів, навушники та інше. Крім того, компанія надає послуги як для фізичних осіб, так і для партнерів, які займаються ремонтом техніки, і є кваліфікованими спеціалістами з багаторічним досвідом.

TGC - це сервісний центр, що вирішує проблеми своїх клієнтів з ремонтом смартфонів та планшетів, зокрема заміною розбитого скла на дисплеях. Компанія має досвідчених та кваліфікованих інженерів, які займаються ремонтом техніки на компонентному рівні та можуть виконати навіть найскладніші роботи по відновленню пристроїв.

Сервісний центр TGC працює з 2010 року, тобто вже більше 12 років. Крім того, команда майстрів сервісного центру TGC піклується про гаджети своїх клієнтів не лише фізичних осіб, але й партнерів, серед яких є інтернет-магазини, невеликі майстерні, інші сервісні центри та постачальники послуг по ремонту, а також дистриб'ютори техніки в Україні.

Наразі у Києві є дві локації TGC: на вулиці Ореста Левицького (Курчатова) 8Б та на вулиці Левка Лук'яненка (Тимошенка) 21 корпус 8. Для зв'язку з сервісним центром TGC є декілька варіантів: можна зателефонувати за номером 0800330530 (це безкоштовно для клієнтів по Україні, з будь-якого оператора), або зв'язатися з менеджером сервісного центру у Telegram - @TGC_UA.

Кілька видів послуг, які надає сервісний центр TGC:

Заміна акумуляторів;

Заміна камер;

Ремонт основної плати (материнської плати);

Заміна кнопок;

Заміна динаміка та мікрофона;

Заміна шлейфів та роз'ємів.

Варто зазначити, що кожен з цих видів послуг виконується професійними та досвідченими майстрами, які використовують якісні запчастини та сучасне обладнання.

У TGC ремонтують різноманітну електронну техніку, зокрема смартфони, планшети, ноутбуки, комп'ютери, монітори, телевізори, аудіотехніку та інше обладнання. Крім того, у сервісному центрі можуть виконувати ремонт пристроїв різних виробників, включаючи Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei, Lenovo, Asus, Acer, HP, Dell, Sony, LG та інші.

Запчастини оригінальної якості! Оригінальні по якості запчастини та технології ремонту
Ремонт за 60 хвилин 90% ремонтів виконується одразу від 20 до 60 хвилин
Досвід майстра не менше 5 років Наша команда майстрів - професіонали з досвідом від 5 років
Власний склад запчастин Більше 1000 позицій оригінальних запчастин та їх аналогів