Кошик 0
Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Ціни на сайті орієнтовні! Наразі продовжуємо працювати здебільшого на забезпечення якісними послугами ЗСУ, волонтерів та благодійників:
Наша адреса: Київ, вул. Ореста Левицького (Курчатова) 8Б
Київ, вул. Ореста Левицького (Курчатова) 8Б
Пн-Пт: з 9 до 18
Сб: з 12 до 18
Нд - вихідний

Ремонт навушників Київ

Поширена думка, що коли виходять з ладу якісь навушники, простіше купити нові. Може, це справедливо щодо бюджетних гаджетів китайських Noname фабрик, але недоцільно викидати якісні навушники таких брендів як Apple, Beats, Samsung, Sennheiser, SteelSeries, Sony навіть не з'ясувавши причину поломки? Звертайтесь у «TGC Сервіс», де ремонт навушників є частиною роботи сервісного центру з ремонту та обслуговування техніки в Києві.

Ми приймаємо у ремонт усі моделі:

  • вставні;
  • провідні;
  • бездротові.

Портативні бездротові, блютуз колонки також ремонтуються у нашій майстерні. Деякі моделі навушників мають надійний корпус із якісного алюмінію, тому випадкові падіння та удари для дуги, кріплень не страшні, чого не скажеш про динаміки інших внутрішніх компонентів навушників. Струси – головний ворог бездротової гарнітури.

Зустрічається й інша проблема – хороші навушники через їхню високу якість і ціни не рідко підробляють. Майстри в TGC Repairshop такі навушники також ремонтують і знають деякі особливості внутрішнього виконання складання.

Ремонт навушників виконується з використанням оригінальних запчастин або близьких до оригінальних за якістю аналогів.

Деякі складні несправності вимагають тривалої діагностики та застосування спеціального обладнання. Майстер спочатку визначить, чи підлягає Ваш девайс ремонту, скільки коштуватиме ремонт, і чи можливе подальше безкоштовне обслуговування за гарантією.

Найчастіші причини звернень щодо ремонту навушників:

  • забруднення сітки динаміків;
  • попадання вологи, сміття;
  • виходу з ладу мембрани;
  • поломки аудіотракту;
  • розряджання акумулятора.
Доставка по Києву
працює доставка по Києву 1000 грн
Доставка по Києву
Ремонт поштою
Ми приймаємо техніку в ремонт новоюпоштою
Ремонт поштою