Кошик 0
Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Ціни на сайті орієнтовні! Наразі продовжуємо працювати здебільшого на забезпечення якісними послугами ЗСУ, волонтерів та благодійників:
Наша адреса: Київ, вул. Ореста Левицького (Курчатова) 8Б
Київ, вул. Ореста Левицького (Курчатова) 8Б
Пн-Пт: з 9 до 18
Сб: з 12 до 18
Нд - вихідний

Ремонт PowerBank

Powerbank став пристроєм, який може допомогти гарантувати зарядку сучасних електронних пристроїв, починаючи від мобільних телефонів, електровентиляторів, домашніх електронних приладів і закінчуючи ноутбуками. Розмір та ємність будь-якого павербанка визначає область його застосування.

Незважаючи на те, що мобільні зарядні пристрої (Powerbank) для підзарядки смартфонів швидко набувають поширення в багатьох сферах застосування, здається, що вони домінують за кількістю інших сфер застосування.

Це призводить до швидкої амортизації заряду батареї, і єдиний спосіб підтримувати такий телефон зарядженим – це замінити відсоток втрати потужності за допомогою мобільної універсальної батареї за відсутності будь-якої іншої форми електроенергії.

Оскільки для багатьох людей використання павербанка для телефону та інших пристроїв стало нормою і практично стало звичкою, необхідно обговорити питання його обслуговування.

Мобільний павербанк має різні розміри, а також різні елементи живлення. Розмір і тип елементів визначають і підхід до обслуговування та ремонту павербанк.

Доставка по Києву
працює доставка по Києву 1000 грн
Доставка по Києву
Ремонт поштою
Ми приймаємо техніку в ремонт новоюпоштою
Ремонт поштою