Кошик 0
Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Ціни на сайті орієнтовні! Наразі продовжуємо працювати здебільшого на забезпечення якісними послугами ЗСУ, волонтерів та благодійників:
Наша адреса: Київ, вул. Ореста Левицького (Курчатова) 8Б
Київ, вул. Ореста Левицького (Курчатова) 8Б
Пн-Пт: з 9 до 18
Сб: з 12 до 18
Нд - вихідний

Ремонт телефонів CAT

Наш сервісний центр здійснює якісний та швидкий ремонт телефонів CAT за доступною ціною. Ми пропонуємо широкий спектр послуг, включаючи заміну екранів, батарей, камер, динаміків, мікрофонів та інших деталей. Наші професіонали мають великий досвід у ремонті телефонів CAT і використовують тільки оригінальні запчастини, щоб забезпечити якість та довговічність ремонту.

  • Якщо ваш телефон CAT потребує ремонту, наші майстри допоможуть вам у таких випадках:
  • Телефон не включається або не реагує на кнопки
  • Екран не працює, не реагує на дотик або має тріщини
  • Батарея швидко розряджається або не заряджається
  • Зламана камера або мікрофон
  • Проблеми з динаміком або гарнітурою
  • Пошкодження корпусу або USB-роз'єму

Наші кваліфіковані фахівці вирішать будь-яку проблему з вашим телефоном CAT і зроблять все можливе, щоб повернути його до робочого стану. Ми завжди стежимо за технологічними новинками та використовуємо останні досягнення у сфері ремонту телефонів, щоб забезпечити нашим клієнтам найкращий сервіс. Зверніться до нас і ви отримаєте надійний та професійний ремонт телефонів CAT в найкоротші терміни.

Ви випадково розбили свій телефон CAT? Смартфон припинив працювати без причини? Ми знаємо, хто допоможе Вам у цьому випадку! Професійно навчені інженери можуть відремонтувати ваш телефон CAT. Маючи під рукою все необхідне ремонтне обладнання, вони можуть виконати гарантований та економічно ефективний ремонт, використовуючи оригінальні запасні частини та технології ремонту CAT. Для вас працює команда висококваліфікованих інженерів, з великим досвідом, щоб виконати ремонт CAT. Від простої проблеми із розбитим склом, роз'ємом або мікрофоном до випадків сильного пошкодження вологою.

Заміна сенсорного скла на телефоні CAT (екран розбитий, але працює)

Розбите скло на телефоні CAT не найстрашніша проблема. Тим більше, якщо у Вас сам екран телефону працює, а сенсор реагує. Якщо екран немає плям і зображення без огріхів – ми можемо замінити розбите скло CAT із збереженням матриці. Такий ремонт не практикується авторизованими сервісними центрами виробника, але виконується кваліфікованими майстрами з ремонту CAT у Києві та регіонах. Технологія заміни скла дисплея практично не відрізняється від деяких етапів виробництва дисплея на заводі. Часто сервісні центри з переклеювання стелка дисплея називають таку процедуру заводської. Щоб досягти заводської якості заміни скла, використовуються високоякісні матеріали та обладнання. Таким чином, результат заміни скла на телефоні максимально близький до оригіналу. Результат якісної заміни скла дисплея – ndash; наявність олеофобного покриття, відсутність бульбашок, плям, пилу та сміття між екраном та склом.

Заміна дисплея на CAT (дисплей не показує, дисплей не реагує)

Без робочого дисплея сучасний телефон, це марний шматок пластмаси та скла. Екран необхідно змінювати, якщо у Вас немає зображення або зображення спотворене. Наш сервісний центр виконує заміну екрану на телефонах CAT, відколи цей бренд з'явився на нашому ринку. Вартість заміни дисплея CAT залежить від вартості запчастин та їх якості. У нашому сервісному центрі CAT можна вибрати як оригінал, так і копію дисплея для заміни. Ми рекомендуємо встановлювати оригінальні запчастини, особливо якщо йдеться про заміну екрана. Зверніть увагу на те, що майстер може відмовити в установці неоригінального екрану, оскільки на деяких моделях такий ремонт CAT може призвести до несправностей на материнській платі телефону.

Заміна роз'єму заряджання на телефоні CAT (телефон не реагує на заряджання, не заряджається)

Поруч із розбитим склом дисплея користується попитом послуга з ремонту роз'єму зарядки. Використання телефону під час заряджання призводить до того, що роз'єм заряджання виходить з ладу. Неякісний зарядний кабель, з часом ламає роз'єм вашого телефону. Часто така несправність виникає, коли в розніманні збирається бруд або потрапляє волога. Скільки коштує заміна роз'єму зарядки CAT Ви можете дізнатися за телефонами на нашому сайті. Іноді змінювати роз'єм не потрібно, а телефон при цьому не заряджається. Але найчастіша проблема із зарядкою телефону CAT – механічне пошкодження, простою мовою зламано роз'єм зарядки. Заміна роз'єму може бути потрібна навіть коли телефон заряджається, але не працює швидка зарядка або телефон гріється в районі зарядки, не працює гарнітура, навушники або OTG підключення.

Заміна акумулятора на телефоні CAT (телефон слабо тримає заряд, батарея швидко сідає)

Ми часто чуємо «вранці зняв із зарядки, а до обіду вже 5%». Акумулятори телефонів виходять з ладу через інтенсивну експлуатацію смартфона. Не завжди проблема в «старінні» батареї – бувають і інші причини, але найчастіша це проблема з ємністю акумулятора. Причиною поломки батареї буває брак виробництва, механічне пошкодження, попадання вологи, часте заряджання, використання неякісного зарядного пристрою. Варто звернути увагу на те, що деякі причини швидкого розряду смартфона полягають у тому числі через проблеми з материнською платою, неправильною роботою або виходом з ладу деяких компонентів контролера живлення, а іноді й центрального процесора.

Заміна мікрофона на телефоні CAT (співрозмовник не чує)

Коли у телефоні CAT не працює чи погано працює мікрофон співрозмовник Вас не чує чи чує з перешкодами. З усіх звернень щодо заміни мікрофона реальна необхідність у заміні мікрофона виникає не завжди. У деяких випадках забивається отвір мікрофона, у такому разі міняти мікрофон не треба, достатньо прочистити його. Ушкодження шлейфу, яким з'єднаний мікрофон з материнською платою, призводить до несправності, коли мікрофон працює час від часу. Заміна мікрофона шумоподавлення CAT виконується при сторонніх шумах. Не рідко мікрофон не працює після потрапляння рідини до телефону. У сучасних смартфонах використовується два і більше мікрофонів для досягнення максимальної якості зппису під час зйомки відео або телефонної розмови.

Заміна динаміка на телефоні CAT (немає звуку на телефоні)

Не почули вхідний дзвінок або сповіщення про повідомлення, при цьому режим «не турбувати» був не активним? У Вас несправний динамік. Причина несправності динаміка може полягати як у прошивці CAT, так і в апаратній проблемі. Попадання вологи або пилу, а також падіння та удари – найпоширеніші причини, коли немає звуку телефону. Іноді динамік не працює через знос як самого динаміка, так і шлейфу або так званої нижньої плати телефону CAT. У поодиноких випадках для справної роботи динаміка необхідно замінити мікросхему, що відповідає за відтворення звуку. Для досвідчених майстрів не секрет, що повністю справний динамік може не працювати через засмічений або несправний роз'єм навушників.

Заміна заднього скла, кришки на телефоні CAT (на задній панелі пішли тріщини)

Чому зламано заднє скло телефону найкраще знає його власник. Розповідати про причини такої поломки смартфона CAT не сенсу, все дуже просто: впав, розчавили, намагалися розкрити самостійно чи неякісний ремонт. Важливо знати про проблеми, які можуть виникати, якщо нехтувати заміною скла корпусу або задньої кришки телефону. Через пошкоджену кришку може проникати волога, що спричинить серйозні наслідки, пошкодження материнської плати або плати зарядки. Кришка смартфона – це не тільки красивий дизайн, вона захищає внутрішні модулі пристрою, такі як: системна плата, шлейф, камера, датчики, акумулятор та ін. він розташований на задній частині смартфона).

Готування або заміна корпусу на телефоні CAT (телефон погнутий, корпус має вм'ятину)

Така процедура часто необхідна внаслідок механічного пошкодження та фізичного впливу - падіння, удару або коли пристрій зігнули. Заміна розбитого скла або дисплея іноді супроводжується рихтуванням корпусу CAT. Трапляються випадки, коли заміна екрана неможлива, тому що корпус телефону зігнутий або сильно деформований. Вм'ятини і деформація корпусу телефону призводить до різних несправностей, таких як відсутність звуку в динаміці, спрацьовування датчика наближення, «відшарування екрану» та ін.

Заміна камери на телефоні CAT (камера не фокусується, камера не працює)

Заміна кнопок на телефоні CAT (кнопка не спрацьовує, кнопка самоспрацьовує)

Заміна аудіо входу на телефоні CAT (аудіо-джек не працює, навушники не включаються)

Перепрошивка, зміна ПЗ телефону CAT (телефон зависає, телефон висить на логотипі)

Ремонт телефону CAT після води (телефон впав у воду, телефон потонув)

Профілактика та чищення динаміків телефону CAT (погано чути співрозмовника, погано працює динамік)

Розблокування або зняття облікового запису на телефоні CAT (телефон заблоковано на обліковому записі)

Доставка по Києву
працює доставка по Києву 1000 грн
Доставка по Києву
Ремонт поштою
Ми приймаємо техніку в ремонт новоюпоштою
Ремонт поштою